”Дій вдома» - мобільний застосунок для запобігання поширенню COVID-19 в Україні.

Згідно із чинним законодавством, особи, які перетинають державний кордон мають пройти обов‘язкову самоізоляцію на час карантину та можуть обрати один з двох варіантів:

👉🏻госпіталізація до спеціалізованих обсерваторів;

👉🏻14-денна самоізоляція за місцем проживання для осіб, які погодилися проходити її з використанням мобільного застосунку «Дій вдома».

«Дій вдома» надає переваги на період самоізоляції, але його встановлення є добровільним.

Основною перевагою даного мобільного сервісу є можливість дострокового припинення самоізоляції!

Алгоритм припинення самоізоляції через застосунок «Дій вдома»:

1️⃣Лабораторія направляє до Центру громадського здоров‘я (ЦГЗ) України повідомлення про негативний результат дослідження на вимогу особи для припинення самоізоляції.

2️⃣ЦГЗ України збирає дані в єдину електронну систему та забезпечує доступ до неї Міністерству цифрової трансформації України.

3️⃣Міністерство цифрової трансформації вносить відомості про припинення самоізоляції в сервісі «Дій вдома».

Лабораторія «ГЕМО МЕДИКА ЛУЦЬК» пройшла спеціальну верифікацію та є сертифікованою лабораторією, яка має право передавати негативні результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через мобільний застосунок «Дій вдома».

ВАЖЛИВО! Позитивні результати дослідження на COVID-19 методом ПЛР, згідно чинного законодавства України ОБОВ’ЯЗКОВО передаються у Центр громадського здоров‘я.

В лабораторії «ГЕМО МЕДИКА ЛУЦЬК» можна здати мазок з носо- та ротоглотки для підтвердження або спростування факту інфікування на COVID-19.

Ціна дослідження: 1500 грн.

Термін виконання: 1 робочий день.

Бережіть своє здоров'я та не хворійте! Ми справді піклуємося про Вас!