Антитіла IgA до Ureaplasma urealyticum

Антитіла IgA до Ureaplasma urealyticum - маркер поточної або недавньої інфекції Ureaplasma urealyticum. Антитіла класу IgА до U. urealyticum з'являються рано в ході імунної відповіді при первинному інфікуванні, а також реінфікуванні або загостренні інфекції. Це фактор гуморального імунітету на рівні слизових оболонок, важливий фактор захисту проти даного мікроорганізму. Антитіла класу IgА до U. urealyticum можна виявити у частини людей без клінічних проявів інфекції. Для інвазивних і екстрагенітальних форм інфекції характерні підвищені титри специфічних антитіл всіх класів. На користь поточної інфекції може свідчити також виражений зростання титрів специфічних антитіл за 2-тижневий період. Негативний результат не виключає інфекцію U. urealyticum - антитіла класу IgA не завжди з'являються в крові, рівень IgA антитіл може бути недостатнім для виявлення. Повторне тестування не раніше ніж через 1 тиждень з вираженим зростанням титрів антитіл говорить на користь поточної інфекції.

Покази до призначення:

-при підозрі на інфекцію Ureaplasma urealyticum (у динаміці, у парних сироватках паралельно з визначенням IgG, а також мікробіологічними або ПЛР-тестуванням).

-у комплексі з дослідженнями, спрямованими на виявлення інших патогенів при негонококкових уретритах, запальних захворюваннях матки і придатків, сальпінгітах, безплідді та інших патологічних станах, асоційованих з Ureaplasma urealyticum.