Антитіла IgG до Ureaplasma urealyticum

Антитіла IgG до Ureaplasma urealyticum - маркер поточної або перенесеної в минулому інфекції Ureaplasma urealyticum. Антитіла класу IgG до U. urealyticum є свідченням імунної відповіді, що виник в ході поточної або тієї, що мала місце в минулому, експозиції до Ureaplasma urealyticum. Це важливий фактор імунітету проти даного мікроорганізму, оскільки особи з гіпогаммаглобулінемією проявляють дуже високу сприйнятливість до інвазивної інфекції Ureaplasma. Антитіла класу IgG до U. urealyticum можна виявити у людей без клінічних проявів інфекції. Але для інвазивних і екстрагенітальних форм інфекції характерне підвищення титрів специфічних антитіл. На користь поточної інфекції може свідчити також виражений зростання титрів специфічних антитіл у парних сироватках, взятих з інтервалом в 2 тижні (3 - 4-кратний).

Негативний результат не виключає інфекцію U. urealyticum - пацієнт може бути інфікований, але ще не виробилась достатня для виявлення кількість антитіл. Повторне тестування не раніше ніж через 1 тиждень з вираженим зростанням титрів антитіл говорить на користь поточної інфекції.

IgG (на відміну від IgM і IgA) здатні проникати через плаценту з крові матері в кров плоду, тому в крові новонароджених перші місяці після народження можуть циркулювати материнські IgG, присутність яких в одноразово взятій пробі крові саме по собі не свідчить про інфікування.

Покази до призначення:

-при підозрі на інфекцію Ureaplasma urealyticum (у динаміці, в парних сироватках, паралельно з визначенням IgG, а також мікробіологічними або ПЛР-тестуванням).

-в комплексі з дослідженнями, спрямованими на виявлення інших патогенів при негонококкових уретритах, запальних захворюваннях матки і придатків, сальпінгітах, безплідді та інших патологічних станах, асоційованих з Ureaplasma urealyticum.

Другие материалы в этой категории: « Антитіла IgA до Mycoplasma hominis Антитіла IgA до Ureaplasma urealyticum »