ГоловнаНовини

У ЛУЦЬКУ ВІДКРИЛАСЯ НОВА ЄВРОПЕЙСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ

16.05.2012

У ЛУЦЬКУ ВІДКРИЛАСЯ НОВА ЄВРОПЕЙСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ

16 лютого 2012 року у Луцьку, за адресою пр. Відродження, 2, відбулося урочисте відкриття нової сучасної діагностичної лабораторії європейського рівня.


У відкритті візяли участь голова Волинської ОДА Борис Клімчук, мер міста Луцька Микола Романюк, президент компанії «Sitno Holding» Людовіт Чернак, генеральний директор «Hemo Medika Group» Густав Гулік.

Відкриття лабораторії стало можливим завдяки одній з найбільших словацьких компаній «Hemo Medika Group», яка займається медичним лабораторним устаткуванням у ряді європейських країн і відкриває свої філіали по всій Україні.

Чому відкриття Hemo Medika важливе для жителів Луцька та області?

Точні аналізи
Правильний діагноз – половина лікування. А для діагнозу лікарю потрібні достовірні дані. Hemo Medika використовує найновіше обладнання та якісні реагенти від світового виробника Siemens. Весь процес повністю автоматизований, проходить багаторівневий контроль якості. «Людський фактор», що часто спричиняє лабораторні помилки, відсутній як такий. Надзвичайно важливо, що всі аналізи робляться прямо на місці, адже відомо, що кров швидко змінює свої властивості. Ми не відправляємо кров у інші міста, як багато інших лабораторій, тому аналізи завжди достовірні.

Оперативність
Потенціал лабораторії дає змогу виконувати у найкоротший термін (протягом буквально 1-2 годин!) ряд аналізів, які не здійснює в Луцьку жодна інша лабораторія. Це особливо важливо для ургентних хворих, а також пацієнтів, котрі приїхали в обласний центр з інших міст.

Ну, і останнє – це приємна атмосфера та кваліфікований уважний персонал, адже шлях до здоров'я повинен бути приємним.

Hemo Medika – це справді європейська лабораторія, яка працює швидко, якісно та за помірними цінами. Заходьте перевірити!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/www/users/gorilln/hemomedika-lutsk.eu/templates/hmlablutsk/html/com_k2/templates/news/item.php on line 253