ГоловнаЄвропейська лабораторіяПреса про нас

У Луцьку з’явилася лабораторія, де роблять аналізи по-європейськи

08.05.2012

У Луцьку з’явилася лабораторія, де роблять аналізи по-європейськи

Діагностичну лабораторію європейського зразка «Hemo Medika Lutsk» відкрили в обласному центрі Волині – тут за максимально короткі терміни робитимуть усі види аналізів.

Урочисте відкриття за участі перших посадовців області та Луцька відбулося 16 лютого на проспекті Відродження, 2, притім, спеціально на відкриття центру з Києва прибув Генеральний консул республіки Словаччина в Україні Маріан Сладечек та закордонний гість - президент компанії «Sitno Holding» Людовіт Чернак.

За словами директора діагностичного центру Романа Каліщука, в Луцьку немає подібного діагностичного центру з такими ж можливостями.

«Ми маємо 7 повних автоматів, які можуть виконувати повний об'єм аналізів, які не виконують в державних медустановах. Ми даємо нові можливості, ми замовляємо нові тести», - сказав він.

Також Роман Каліщук запевняє, що всі аналізи та тести робляться швидко, а результати віддаються протягом двох годин після забору крові. На його думку, діяльність такої лабораторії на руку тим, хто приїхав до Луцька з інших міст.

Всього у «Hemo Medika Lutsk» працює тринадцять працівників. Серед них лікарі з обласної клінічної лікарні, онкодиспансеру та інших закладів.

«Ми маємо гематологічний аналізатор, повний автомат, який диференціює загальний аналіз крові на понад 40 показників», - зазначив Каліщук.

Наразі цінова політика послуг лабораторії тільки формується. Однак, як стало відомо, загальний аналіз крові коштуватиме там 40 гривень.

Інвестувала у відкриття такої лабораторії в Луцьку словацька компанія «Hemo Medical Group», яка займається медичним лабораторним устаткуванням в європейських країнах.

cb-DSC 0590

cb-DSC 0553

cb-DSC 0577

http://www.volynpost.com/news/1936-u-lucku-ziavylasia-laboratoriia-de-robliat-analizy-po-ievropejsky


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/www/users/gorilln/hemomedika-lutsk.eu/templates/hmlablutsk/html/com_k2/templates/news/item.php on line 253