ГоловнаЄвропейська лабораторіяПреса про нас

HEMO MEDIКA - обстеження за європейськими стандартами у Луцьку

16.01.2013

HEMO MEDIКA - обстеження за європейськими стандартами у Луцьку

Правильний діагноз – ефективне лікування. Так, найпотрібніше для встановлення правильного діагнозу – максимально достовірні результати обстежень.

Сьогодні у волинян з’явилася можливість отримання найточніших результатів – у Луцьку відкрився сучасний українсько-словацький діагностичний центр Hemo Medika. Тут використовується найсучасніше обладнання та якісні реагенти від світового виробника Siemens. У Hemo Medika ви отримаєте точні результати, причому за кілька годин після звернення до центру. Про діяльність та можливості, які пропонує цей заклад, розповів директор представництва Hemo Medika у Луцьку Роман Каліщук.

 

– Романе Вікторовичу, скажіть, будь ласка, у чому переваги діагностичного центру Hemo Medika?

– Лабораторія Hemo Medika – найсучасніша у Луцьку. Тут встановлені нові високоякісні аналізатори. Нашою метою стало забезпечення можливістю отримати обстеження, здавши аналізи в одній лабораторії, без необхідності перездавати їх у будь-якому іншому місці. Ще одна суттєва перевага – усі дослідження ми виконуємо у той же день, коли людина звертається до нашого центру. Наприклад, зранку ви зайшли за направленням лікаря, здали аналізи і пішли по своїх справах, потреби повертатися в лабораторію більше немає. А, повернувшись додому, на електронну адресу вам уже надіслані результати. У такому випадку зникає необхідність прив’язки до медичного закладу, тому що у нас немає потреби відправляти аналізи до Києва, чи інших центрів, усе відбувається на місці.

На даний момент у нас в реальному режимі працюють сім аналізаторів, зокрема і для виділення ДНК-РНК мікроорганізмів, їхнього розмноження, - а це вже найбільш точні дослідження у сфері молекулярної біології.

Весь процес повністю механізований, проходить багаторівневий контроль якості. «Людський фактор», що часто спричиняє лабораторні помилки, відсутній, як такий. Надзвичайно важливо, що всі аналізи робляться безпосередньо у Луцьку, адже відомо, що кров дуже швидко змінює свої властивості, тому аналізи завжди достовірні. Потенціал лабораторії дає змогу виконувати у найкоротший термін (протягом буквально 1-2 годин!) ряд аналізів, які не здійснює в Луцьку жодна інша лабораторія. Це особливо важливо для ургентних хворих, а також пацієнтів, які приїхали в обласний центр з інших міст.

– Які типи аналізів здійснюють у лабораторії Hemo Medika?

– У нас проводиться велика кількість різнопланових аналізів, починаючи від загально клінічних – загального аналізу крові і аналізу сечі. Також проводиться ряд досліджень, зокрема спрямованих на виявлення пухлин, аналізи на визначення інфекційних захворювань. Якщо розповідати більш детально, здійснюються такі види аналізів: коагулограми, яка являє собою дослідження загортальної системи крові; біохімічні дослідження: клінічна хімія, ліпідний обмін, вуглеводний обмін, анемії; інфекційна панель: гепатити, TORCH-інфекції, урогенітальні інфекції, інші інфекції; гормональні дослідження: тиреоїдна панель, репродуктивна панель, пренатальна діагностика, гормони наднирників, інші гормони; онкологічна панель: бета 2 – мікроглобулін, онкомаркер ячників НЕ4, ХГ загальний, АФП, раково-ембріональний антиген СЕА, простат специфічний антиген загальний tPSA, простат специфічний антиген зв’язний cPSA, онкомаркер підшлункової залози, жовчного міхура CA19-9, окомаркер ячників CA 125, онкомаркер молочної залози СА 15-3.

37499-2b

– До послуг лабораторії звертаються тільки за направленням лікаря?

– Такий варіант найкращий, адже тільки медичний фахівець може дати направлення саме на потрібний пацієнту аналіз. Хоча багато-хто звертається із власної ініціативи, бажаючи отримати достовірну інформацію про стан свого здоров’я.

– Із якими проблемами найчастіше звертаються пацієнти?

– Ми виконуємо більше 400 різноманітних тестів. Помітна потреба в онкологічних тестах, які здійснюємо для онкодиспансеру. Є цілий ряд цікавих тестів, впроваджених для ендокринологів. Ми єдині на Західній Україні впровадили тест на виявлення метанефрину в сечі, який використовується для діагностики пухлин наднирників. Приводом для такого тесту високі показники артеріального тиску в молодому віці.

– Який із видів аналізів Ви б відзначили як цікавий і популярний?

– Ми першими на Волині впровадили тест HE4, він діагностує рак ячників на ранніх стадіях, що сприяє ранній діагностиці, а, відповідно, і перспективному лікуванню. Експериментально цей тест ми почали впроваджувати із червня цього року і на сьогодні по ньому обстежилося більше 200 пацієнтів. А отже за 5 місяців чи не щодня до нас звертаються з підозрою на рак. У результаті були випадки виявлення захворювання. На цей тест приходили пацієнти не лише за направленням, а й просто з метою упевнитися у стані свого здоров’я.

– Чи передбачені у Вас тести для дітей і чи часто звертаються до Вас із дитячими проблемами?

– Так, із дітками звертаються доволі часто. Зазвичай, ми робимо аналізи дітям від трьох місяців і лише за крайньої потреби – молодшим. У лабораторії виконується широкий спектр алергопроб. На жаль, сучасний ритм життя призводить до наявності великої кількості алергій, і найбільше від цього страждають діти. Є компанії, які пропонують спектр різноманітних алергологічних тестів, які зазвичай, досить дорого вартісні. Ми ж запропонували людям дещо інший підхід. У лабораторії налічується близько 100 алергологічних тестів, наприклад, на шоколад, на мандарин, на тріску, та інші, кожен з яких коштує 35 гривень. Тобто ви не платите за всі алергопроби, а лише за ті, які характерні для вашої дитини, на що виникає підозра. Часто до нас звертаються і батьки дітей з ендокринологічними проблемами, із порушенням обміну речовин, та й за аналізом сечі, адже для діток це доволі таки інформативний та точний діагноз.

– Якою є вартість лабораторних аналізів Hemo Medika?

– Вартість послуг залежить від виду і складності аналізу. Ціна вираховується залежно від вартості реактивів, з урахуванням амортизації обладнання: є аналізи від 10-15 гривень, на гормони – 70-80 гривень і дорожчі.

– Які факти підтверджують якість діагностичного центру Hemo Medika?

– Про якість діагностичного центру Hemo Medika свідчить наявність ліцензії МОЗ України, наявність обладнання, виготовленого в Європі та США з усіма можливими реєстраційними документами, метрологічною повіркою, пройдена міністерська атестація лабораторії, виконаний республіканський тест якості.

У діагностичному центрі працюють кваліфіковані фахівці із досвідом роботи в медичних установах. Крім того, устаткування лабораторії забезпечила одна з найбільших словацьких компаній Hemo Medika, яка займається медичним лабораторний устаткуванням в ряді європейських країн, відкриває свої філії в Україні. Hemo Medika – це європейська лабораторія, яка швидко, якісно та за помірними цінами дозволить зробити лабораторні дослідження.

Розмовляла Ольга БОЙЧУК.

37499-1b

Довідково.

Переваги лабораторії «ГЕМО МЕДИКА Луцьк»:

ЯКІСТЬ. Точність результатів побудована на винятковому щоденному контролі.

ШВИДКІСТЬ. Результати досліджень готові в день забору крові і на наступний день.

ЦІНА. Найкраща ціна в регіоні за відмінну якість.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ. Ми любимо свою роботу, вважаємо її найважливішою місією і пишаємося тим, що Ми професіонали своєї справи.

ДИНАМІЧНІСТЬ. Ми постійно розвиваємося, закуповуємо краще устаткування і кращі реагенти. Ми залучаємо кращих фахівців і постійно працюємо над підвищенням їхньої кваліфікації. Ми стежимо за новітніми тенденціями, щоб надати найкращу якість послуг.

ЧЕСНІСТЬ. Ми даємо пацієнтам те, що необхідно – точний і якісний аналіз.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/www/users/gorilln/hemomedika-lutsk.eu/templates/hmlablutsk/html/com_k2/templates/news/item.php on line 253