SIEMENS

Департамент медичної техніки концерну Сіменс - Сіменс Медікал Солюшнз (Siemens Medical Solutions) або Med - є одним з провідних світових розробників і виробників обладнання для охорони здоров'я.

Сіменс широко відомий своєю інноваційною технікою, сервісними послугами та комплексними рішеннями, які він поставляє для сфери охорони здоров'я. Пропозиція Сіменс охоплює широкий спектр медичної техніки, починаючи з систем візуалізації для різного роду діагностичного та терапевтичного обладнання, електромедичної і аудіологічної техніки, і закінчуючи комплексними рішеннями в галузі інформаційних технологій для оптимізації робочих процесів в медичних установах, які сприяють зростанню їх ефективності. Будучи в даний час найбільшим провайдером прикладних сервісних послуг, Сіменс може взяти на себе не тільки функції з управління звичайними даними замовника, але й повністю все управління специфічними для конкретного захворювання процесами отримання, зберігання і обробки клінічної візуальної інформації при профілактиці, лікуванні та догляді за пацієнтами. Ми комбінуємо новітні відкриття в галузі медичних технологій з найсучаснішими IT-технологіями для одержання найбільш ефективних рішень в області охорони здоров'я.

Нашими замовниками є АМН України, Міністерство оборони, Міністерство охорони здоров'я, Державна митна служба, лікувальні установи різних відомств і великих промислових підприємств.
Наше обладнання встановлено в 10 інститутах АМН України, в 9 обласних діагностичних центрах, в 180 відомчих лікувальних установах, більш ніж в 310 обласних, районних та міських лікарнях МОЗ України.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/www/users/gorilln/hemomedika-lutsk.eu/templates/hmlablutsk/html/com_k2/templates/news/item.php on line 253